Vannak dolgok, amikről valahogy nem esik szó, vagy csak nagyon ritkán. Ennek több oka is van. A kellemetlen dolgokról nem szívesen beszélünk: nem komfortos, nem akarunk másokat ijesztgetni, és hát… mi ez ahhoz képest, hogy életben vagyunk?
És tényleg. ha innen nézzük, ezek a dolgok valóban…